GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin med lock + 5475029

nr 547 5029

Terrin med lock +

fat, Gustafsberg, 1800-tal, längd: 29, höjd: 20 (locket har lagningar)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 17:56:54

20/10 12:03:18 1      Vinnande bud
20/10 15:21:04 2      750 kr